معرفی برند و محصول

معرفی برند لورال پاریس (Loreal)

لورال (Loreal) شرکت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی  فرانسوی است که به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم آرایش در جهان شناخته شده است.

شرکت لورال در سال 1909 توسط یک شیمی دان فرانسوی به نام اوژن شولر در شهر پاریس تاسیس شد و امروزه دامنه گسترده ای از محصولات آرایشی را تولید میکند اما تمرکز بیشتر آن روی محصولاتی از جمله رنگ مو ، کرم های مراقبت از پوست و ضد افتاب ، لوازم آرایشی ، عطر و ترکیبات معطر و همچنین پژوهش در زمینه های مهندسی بافت و درماتولوژی ( شاخه ای از پزشکی که با پوست سر و کار دارد) و تولید داروهای شیمیایی معطوف است. در حوزه نانو بالاترین شمار ثبت اختراع را در ایالات متحده دارد.

در سال 1907 یک شیمی دان جوان فرانسوی زاده شهر آلزاس ، به نام اوژن شولر یک رنگ مو به نام اورئال ساخت. این اولین رنگ مو شیمیایی جهان بود. او یک سال بعد با تکیه بر نوآوری خود فعالیت تجاری خود را با نام ” شرکت رنگ مو بی ضرر فرانسوی ” پایه گذاری کرد و بعدها نام شرکت به لورال تغییر پیدا کرد.

در سال­های بعد این شرکت ، شرکت های لانکوم ، گارنیه و میبلین را خرید و زیر مجموعه های جدید برای آنها به وجود آورد.

شعار تبلیغاتی شرکت لورال ” برای اینکه شما شایستگی آن را دارید ” است. این شرکت سالانه به طور متوسط بیش از 3000 فرمول شیمیایی جدید در محصولاتش ارائه میدهد و در هر ثانیه 85 محصول خود را به فروش میرساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا