معرفی برند و محصول

معرفی برند پایوت (PAYOT)

برای نزدیک به 100 سال، نام تجاری PAYOT در کنار زنان، در هر مرحله از زندگی، ارائه مراقبت از پوست و بدن بر اساس فرمول های نوآورانه ای است که آخرین پیشرفت های علمی را در خود جای داده است. اصالت و حسی بودن زیربنای این رابطه جذابی است که در طول سال ها بین این برند و این زنان ایجاد شده است که مالکیت زیبایی خود را به دست می گیرند.

برند پایوت (PAYOT) توسط یک پزشک زن به نام دکتر نادیا پایو در فرانسه تاسیس شد. لابراتور پایو با همکاری تیم تحقیقاتی پایو متشکل از گروهی از داروسازان ، درماتولوژیست ها و زیست شناسان با تجربه می باشد و به کمک این تیم توانسته به یک فرمول انحصاری برای تولید محصولات خود بر اساس ترکیبات خالص دست یابد که بدون ایجاد آسیب های پوستی با پوست سازگار باشد و دارای اثربخشی بالایی باشند.

نادیا در سال 1947 میلادی به عنوان یکی از پیشگامان ماساژ درمانی در فرانسه موفق شد تا اولین کالج زیبایی درمانی را تاسیس کند که در حال حاضر به عنوان یکی از معتبر ترین کالج های فعال در این حوزه شناخته میشود.

در حال حاضر برند پایوت با بیش از 9 سال فعالیت در حوزه تولید محصولات زیبایی پوست در 70 کشور دنیا ، به عنوان یک برند لوکس زیبایی پوست شناخته میشود.

از ویژگی های محصولات این برند میتوان به استفاده از ترکیبات با رایحه های آرامش بخش ، اثر بخشی بالا ، طراحی شیک و بافت لطیف اشاره کرد. این برند همچنین با مراکز آنکولوژی در سراسر جهان به حمایت از جامعه بیماران سرطانی همکاری دارد و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گرفته است تا با خواهص درمانی که در محصولات خود دارد عوارض پوستی بیماران را رفع کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا